سوال

صفحه اصلی / سوال

توجه

اگر پرسشی در مورد یک آگهی دارید باید با آگهی دهنده تماس بگیرید. اطلاعات تماس، در همان صفحه آگهی وجود دارد. نردبان فقط نمایش دهنده آگهی هاست.

سوالات رایج

می توانید با وارد شدن به حساب کاربری خود آگهی های خود را تمدید، ویرایش و یا حذف کنید اگر آگهی شما به فروش رفت یا قصد کنسل کردن آگهی خودتان را دارید می توانید با وارد شدن به حساب کاربری خود و از قسمت ویرایش و بروز رسانی سپس از بخش وضعیت بسته به هدف خود آن را به فروخته شد یا کنسل شد تغییر دهید یا از قسمت ویرایش، آگهی خود را حذف کنید. در ضمن پس از تاریخ انقضاء، آگهی شما از صفحه نمایش سایت حذف خواهد شد.

ترتیب آگهی ها در سایت بدین صورت است که ابتدا آگهی های ویژه و سپس آگهی های عادی مطابق با زمان ارسال آگهی در بالای سایت مرتب می شوند زمانی که یک آگهی جدید ارسال شود آگهی های قبلی به ترتیب زمان و تاریخ به پایین و صفحه بعدی منتقل می شوند برای اینکه آگهی شما دوباره به صفحه اول آگهی ها باز گردد کافیست به صفحه مدیریت آگهی خود روید و از قسمت بروز رسانی آگهی خود را بروز رسانی کنید. با فرایند بروز رسانی آگهی شما به صفحه اول بر می گردد. در هر حال آگهی های ویژه و دارای هزینه بالاتر از آگهی های عادی قرار خواهند گرفت.

تکرار یک آگهی در گروههای مشابه یا غیر مرتبط نه تنها موجب سردرگمی خریدارن خواهد شد و کاربران در هنگام جستجو با یک آگهی چندین بار روبرو می شوند بلکه این موضوع از نظر موتورهای جستجو تقلب محسوب شده و به صورت خودکار از موتورهای جستجو حذف می گردند. مهمتر از همه اینکه، یک آگهی که دست کم 100 بار بازدید کنننده داشته به معنای این است که در گوگل و یا سایر موتورهای جستجو ایندکس شده و در لیست صفحات جستجوی موتورهای جستجو قرار می گیرد، پس بهترین کار این است که آگهی خود را بروزرسانی کنید و اگر آگهی شما منقضی شده اقدام به تمدید آگهی خود نمایید.

در صورتی که آگهی مورد نظرتان پاسخگو نبودند میتوانید آگهی را از طریق دگمه گزارش آگهی در صفحه جزئیات آگهی گزارش کرده تا کارشناسان ما به صورت دقیق پیگیری کنند.

آگهی های ویژه هم در صفحه ی اول وب سایت و هم در بخش مجزایی به نام "آگهی های ویژه" و همچنین در بخش آگهی های عادی نیز نمایش داده می شوند، آگهی های ویژه همیشه در بالای صفحات، گروه ها، و جستجوهای مرتبط قرار می گیرند و با جستجوی کلمات عنوان آگهی های ویژه در گوگل، معمولا در صفحه اول نتایج گوگل قرار می گیرند. مزیت عمده شان این است که وقتی به دنبال چیز خاصی می گردید آگهی های ویژه نه تنها در صفحه ی اول، بلکه در تمامی صفحات سایت نشان داده می شوند و به محض بروزرسانی همانند یک آگهی تازه ثبت شده عمل می نمایند و به عنوان اولین آگهی در صفحه اصلی قرار می گیرند. شش آگهی ویژه ی اخیر نیز در تمامی صفحات و در صدر سایر آگهی ها نشان داده می شود. با ویژه کردن آگهی تان در سایت نردیان یک بر چسب نارنجی رنگ روی آگهی تان می خورد که خودش تا حد زیادی موجب جلب توجه آگهی تان در میان آگهی های دیگر می شود. همچنین در ستون سمت چپ در کنار تمام آگهی ها، آگهی های ویژه به صورت منظم و روی هم چیده شده نمایش داده می شوند و کاربر مشغول مطالعه هر آگهی، آگهی های ویژه شده را نیز خواهد دید. اگر در ابتدا آگهی عادی ارسال نموده اید، پس از درج آگهی نیز می توانید اقدام به ویژه سازی آگهی خود کنید. با ورود به صفحه کاربری خود و انتخاب گزینه تغییر به آگهی ویژه ، مراحل پرداخت را طی کرده و سپس از امتیاز ویژه کردن آگهی تان لذت ببرید.

زمانی که برای بار اول اقدام به ایجاد اگهی می کنید برای شما بصورت اتوماتیک یک نام کاربری انتخاب می شود که می توانید از حساب کاربری خود آن را تغییر دهید. همچنین می توانید با آدرس ایمیل و شماره تلفن خود به عنوان نام کاربری و رمزی که هنگام ارسال آگهی تعیین نموده اید وارد حساب کاربری خود شوید

زمانی که برای بار اول اقدام به ارسال آگهی می کنید شماره تلفن و ایمیلی را که برای آگهی خود قرار می دهید در سیستم سایت ثبت شده و برای تمام آگهی های شما به نمایش داده خواهد شد تغییر آن از طریق ورود به حساب کاربری و ویرایش پروفایل خود و تایید دوباره آن ممکن خواهد بود.

ما اطلاعی از اینکه آگهی به فروش رفته باشد نداریم ولی آگهی ها پس از تاریخ انقضای خود در سایت به نمایش داده نمی شوند. خود آگهی دهنده می تواند با ورود به صفحه کاربری خود آگهی خود را حذف و یا ویرایش کند.

برای آگاهی از تعرفه بنرها و شرایط آن در صفحات مختلف سایت، راهنمای تبلیغات بنری را مطالعه بفرمایید.
همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
جهت واریز وجه می توانید از اطلاعات حساب های زیر استفاده نمایید:
نام بانک شماره کارت نام صاحب حساب
تجارت 5859-8310-3991-7868
ملی 6037-9971-7700-0479
نام بانک شناسه شبا حساب بانکی نام صاحب حساب
تجارت IR 5401 8000 0000 0038 9005 1617
ملی IR 9401 7000 0000 2163 5092 0000


تماس با ما
  کرج

کرج، فردیس، بلوار بهار آزادی، پلاک 111

تلفن : 0332 230 930 (98)+
ایمیل : Support@Nardoban.com
ساعتهای کاری : 24:00 - 9:30


 درباره ما

سایت نردبان با موضوع نیازمندی های آنلاین راه اندازی گردیده و هدف اصلی آن در ارتباط قرار دادن خریدار و فروشنده با همدیگر بدون واسطه می باشد.

نقشه سایت
نمایش نقشه سایت
  معرفی

نردبان جایگاهی است برای حراجی، خرید و فروش، بازاریابی و جستجوی هرگونه نیازمندی‌ها. پس با استفاده از پله های پیشرفت نردبان نیازمندی های خود را در بام ایران قرار دهید.